Kacper Ewiak

Który mój film jest moim ulubionym? Ten, który nagram jutro

o-mnie-foto

Cześć,

Mam na imię Kacper. Filmowanie to moja pasja, którą rozwijam od wielu lat. Każdy swój nowy projekt traktuję jak niesamowitą przygodę, w którą angażuję się całym sobą. Jest to mój sposób na oderwanie się od szarej codzienności i przedstawienie otaczającego nas świata w ciekawej formie. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, a także zależy mi, aby rezultat zawsze spełniał oczekiwania klienta, z tego powodu uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach, które podnoszą moje umiejętności. Dodatkowo inwestuję w nowoczesny sprzęt, aby sprostać wymaganiom klienta i w pełni oddać zamierzony cel. Aparaty, rejestratory, stabilizatory czy lampy to tylko część dostępnego arsenału. Całość uzupełnia nagrywający z powietrza dron. Według mnie drony jednak, to coś więcej niż narzędzie, to możliwość spojrzenia na rzeczywistość z niedostępnej dla ludzi perspektywy. Nagrywanie filmów oraz pasja związana z lataniem owocuje genialnymi ujęciami, które uatrakcyjniają filmowane wydarzenie. Od jakiegoś czasu posiadam uprawnienia VLOS, które pozwalają mi na loty i rejestracje materiału foto/video na terenie całej Polski. Poza tworzeniem wideo uwielbiam też gotować. Pewnie dlatego, że oba te zajęcia mają wiele wspólnego. W końcu dobry film, tak jak pyszna potrawa- nie jest dziełem przypadku, a idealny przepis na jedno i drugie to lata doświadczeń i eksperymentów :D

Skoro już się poznaliśmy, co powiesz na to, aby mój następny projekt powstał specjalnie dla Ciebie?

Opinie

Co mówią o mnie klienci

Sikorka

sikorka.net

Cenimy sobie jakość i profesjonalizm, dlatego wybraliśmy usługi Kacpra. Film, który dla nas zrobił zdobi nasz Facebookowy profil, oraz jest świetną reklamą naszych produktów. Każdemu niezdecydowanemu serdecznie polecamy!

Blendas

Blendas

Współpraca z Kacprem to pełen profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność. Świeże, młode spojrzenie w połączeniu z ogromem pomysłów z jego strony zawsze przekłada się na świetne ujęcia i efekt końcowy. Zarówno na nagrania jak i montaż Kacper poświęca tyle czasu ile potrzeba, żeby finalnie osiągnąć to, czego oczekiwałem przy omawianiu projektu, nie ma mowy o robieniu czegoś "na szybko", niejednokrotnie wręcz to ja miałem już dość powtórek 🙂 U tego człowieka wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Z czystym sumieniem polecam.

Czeniu

Czeniu

Cześć! Z tej strony Czeniu, jeden z założycieli składu eNPe. Miałem przyjemność współpracować kilkukrotnie z Kacprem Ewiakiem i współpracę tę określam jako wzorową. Klipy zostały zrobione bardzo profesjonalnie. Kacper jest osoba ugodową i otwartą na sugestie, oraz nowe pomysły dotyczące (w moim przypadku) klipów. Czas realizacji jest naprawdę krótki. Kacper dysponuje profesjonalnym sprzętem wideo plus dronami, które mega sprawdzają się w krajobrazowych ujęciach. Podsumowując gorąco polecam Kacpra, a każdy kto skorzysta na pewno się nie zawiedzie, pozdrawiam!